Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Závěrečné plavání - 2.tř. + 2.díl fotek

Také v letošním školním roce se žáci 2. a 3. ročníku zúčastnili, v období od 26. března do 18. června,

plaveckého výcviku v Brumově. Pod vedením zkušených plavčíků se naučili plavecké styly – kraul a znak.

Výuka probíhala v pohodové atmosféře a dobré náladě.

Na závěr výcviku se uskutečnily  soutěže. Vítězové  byli odměněni pěknými věcnými cenami, na jejichž zakoupení  nám přispělo  KRPŠ.

Výsledky soutěží:

2.třída

Kraul – dívky :                                                                  Kraul – chlapci:

Andrea Kaiserová                                                     1. Adam Gbelec

Ilona Tvarůžková                                                       2. František Blaha

Andrea Krpenská                                                      3. Štěpán Rak

Znak – dívky:                                                                                   Znak – chlapci:

 1. Andrea Krpenská                                                                  1. Lukáš Raška

 2. Andrea Kaiserová                                                                  2. Adam Gbelec

 3. Ilona Tvarůžková                                                                   3. Martin Vangor

 

3. třída

Kraul – dívky:                                                                                  Kraul – chlapci:

1. Volmanová Helena                                                                  1. Rak Petr

2. Šánková Leona                                                                       2. Rektořík Michal

3. Miklasová Martina                                                                   3. Kašša Kryštof

 

Znak – dívky:                                                                                    Znak – chlapci:

1. Miklasová Martina                                                                   1. Jemelka Filip

2. Kudláčková Natálie                                                                  2. Rektořík Michal

3. Volmanová Helena                                                                  3. Rak Petr

                   Třídní učitelky Mgr. Kateřina Gbelcová a Matra Ambrůzová

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka