Ve čtvrtek 16. dubna se žákyně druhého stupně zúčastnily Valašské sportovní ligy ve volejbale.
Utkání bylo velmi náročné a konkurence přišla dobře připravená. Holky ale bojovaly jako lvíčata – šly do každého míče naplno a za svůj výkon se rozhodně stydět nemusí. I přes konečné 8. místo odjíždějí plné nadšení a odhodlání na sobě do příštího turnaje zapracovat.
Sportu zdar!
Martina Švachová